|
Standartai
KOKYBĖ IR KOMPETENCIJA!

APIE ĮMONĘ

UAB „Eikos statyba“ – viena pajėgiausių Lietuvos statybos kompanijų, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstravimo patirtį. „Eikos statyba“ teikia platų paslaugų paketą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų. Bendrovė priklauso „Eikos“ įmonių grupei, kurios teikiamų paslaugų pakete – bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo darbai, fasadų šiltinimas, grindų betonavimas, elektros instaliacija ir kitų prietaisų įrengimas, aplinkos tvarkymo darbai ir kitos paslaugos.

ISTORIJA IR FAKTAI

1992 m.

Įkurta UAB „Eika". Įmonė veikė kaip nekilnojamojo turto plėtros kompanija apėmusi ir statybinės kompanijos funkcijas. Ji vykdė gyvenamųjų namų ir visuomeninės paskirties pastatų statyba bei atliko renovacijos darbus.

2002 m.

Įkurta UAB „Eikos statyba" pradėjo veikti kaip savarankiška statybos įmonė, perėmusi visas funkcijas, darbuotojus ir techniką iš UAB „Eika" statybos padalinio.

2005 m. Įdiegta darbuotojų motyvavimo sistema.
2005 m. 

Įmonei suteikti sertifikatai, patvirtinantys, kad organizacijos vadybos sistema atitinka ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:2007 standartų reikalavimus.

2006 m.

Nuo įmonės atsiskyrė inžinerinių tinklų įrengimo padalinys ir įsikūrė nauja „Eikos grupės“ įmonė „Inžinerinės idėjos“.

2009 m.

Buvo įdiegtas „Projektų valdymo standartas“, užtikrinantis sėkmingą plėtojamų projektų organizavimą ir valdymą.

2010 m.

UAB „Eikos statyba“ pradėjo veiklą Rusijos Federacijos rinkoje.

VIZIJA

  • Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkose.
  • Vienas pagrindinių kompanijos tikslų - įsitvirtinti sėkmingiausiai dirbančių Lietuvos statybos bendrovių trejetuke bei užsitikrinti patikimos ir į kokybę orientuotos įmonės vardą.
  • Siekiame tapti vienu patraukliausių darbdavių Lietuvos rinkoje ir patvirtinti devizą „Mūsų jėga – mūsų darbuotojai“.
  • UAB "Eikos statyba" investuoja į kokybės politiką ir stengiasi pranokti konkurentus- viskas tam, kad savo klientams būtume pačiu geriausiu partneriu.

MISIJA

„Eikos statyba" misija – įgyvendinti visus mūsų klientų norus ir reikalavimus teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma.

VERTYBĖS:

  • Mūsų jėga - mūsų darbuotojai!
  • Mes atkakliai siekiame užsibrėžtų tikslų.
  • Visada siekiame tik geriausių rezultatų ir aukščiausių standartų.
  • Sąžiningu darbu siekiame patenkinti klientų, akcininkų, darbuotojų, partnerių interesus.
  • Visada vykdome savo įsipareigojimus.